PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856732}

Rozłąka

Away
6,2 4 911
ocen
6,2 10 1 4911
Rozłąka
powrót do forum serialu Rozłąka

W filmach sci-fi realizm ma dla mnie kluczowe znaczenie, a tutaj pod koniec ich zabrakło. Po pierwsze statek pędzący z prędkością 30tys. km/h i kropelki lodu wiszące praktycznie w próżni. Po sekundzie te krople byłyby już daleko od nich.
Po drugie Mars praktycznie nie ma atmosfery. Te wchodzenie w nią, ogień, nerwy są oczywiście kompletną bzdurą.
Najważniejszy jest jednak kontekst filmu, a ten mi się bardzo spodobał. Choć znowu raziła mnie ta poprawność polityczna jak niepełnosprawna dziewczynka z którą nikt nie rozmawiał i lesbijska para.
Dałem mu 9/10, bo to faktycznie od roku film Netflixa, który zasługuje na uwagę.

ocenił(a) serial na 3
arasik

POD KONIEC, czy ty oglądałeś tylko ostatni odcinek, cenisz realizm ?!?!, z której strony ?? serial obejmuje realizm co świnia znająca się na gwiazdach tylko chodzący w chmurach humanista może powiedzieć ze jest jakiś realizm w tym serialu. 80% dziej się na ziemi a nie w kosmosie ( dziwne jak na serial opasujący podróż na marsa, co nie ) ale co tam

ocenił(a) serial na 9
Ardys

Rozumiem, że dla ciebie filmy historyczne nie są realistyczne, bo nie są kręcone xxx lat wcześniej tak? Niezły z ciebie kinoman. Zgubiłeś gdzieś wyobraźnię?

ocenił(a) serial na 7
arasik

Ale wiesz, że te kropelki w rzeczywistości właśnie tak by się zachowały? Te kropeli też lecą z tą samą prędkością. To są podstawy fizyki ;) Jak myślisz jak wyhamowują prędkość wszystkie misje na marsa? Właśnie tak jak w tym serialu ;) Jest tam trochę bzdur naukowo-technicznych, ale akurat nie to co napisałeś. Ten serial jest całkiem realistyczny, na pewno bardziej niż IronMan do którego nikt się nie przyczepia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones