Hilary Swank

Hilary Ann Swank

8,1
18 027 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hilary Swank

możecie uznać, że jestem złośliwa, ale to właśnie widzę patrząc na Nią. Przerażający uśmiech niczym z czarnej komedii i kły tak wielkie, że nie pozawalają Jej zamknąć ust. No więc cieszy się cały czas susząc zęby ;)

Fornettka

No bo ta pani ma więcej z mężczyzny niż z kobiety,typowa amerykańska "uroda" czyli kwadratowa szczęka,wielki długi koński łeb i pomyśleć że w ameryce to jest synonim piękna...bleeee

ps W Hollywood zdarzają się gorsze brzydoty o których się mówi: "gwiazdy",albo spójrz na dzisiejsze modelki które bardziej przypominają wychudzonych chłopców niż kobiety

astral_dream

Ty za to masz swiniowate ryło i figure rozjechanego kota...

astral_dream

"Konski leb" to bardziej ma ta aktorka;):

http://www.filmweb.pl/person/Nadine+Germann-305640

obejrz prosze:

http://www.filmweb.pl/film/Noc+%C5%BCywych+kretyn%C3%B3w-2004-199723

a zobaczysz ze się nie myle;)

choć pisza na filmwebie ze i ta aktorka porownywana jest do konia;/

http://www.filmweb.pl/person/Rachel+Hurd+Wood-114802

z tym tematem poniżej się nie zgodze;/

http://www.filmweb.pl/person/Rachel+Hurd-Wood-114802/discussion/KO%C5%84+I+TYLE+ NIEC+WIECEJ+NIE+MAM+DO+POWIEDZENIA+NA+JEJ+TEMAT+NIE+LUBIE+JEJ%21%21KO+%C5%84%21- 625584

astral_dream

Jednym Swank się podoba, inni patrzą na nią z odrazą. Ja ją uwielbiam, ale jak widać jestem zboczony, bo kręci mnie klacz :(

Fornettka

IMHO klawiaturę ma niezłą. Bardziej podoba mi się jej uśmiech niż Julii Roberts.

użytkownik usunięty
Fornettka

dokładnie, 1/10 za krzywy ryj...

Fornettka

padłam, za wątek jak i odpowiedzi gratulacje dla oszołomów...

villeah

oczywiście że jestem oszołomem ;D

Fornettka

jestes, w momencie ktorym oceniasz urode aktorki po zębach. Zgrabna, zadbana i nie wypielegnowana ponadto aktorka, ktora nie wyglada jak wiecznie mloda Cameron Diaz. Spojrz na siebie ;) Najpierw zobacz czlowieka potem reszte.

Jahri89

no to zobaczyłam człowieka ;D

LUDZIE DRODZY!
Hilary jest osobą publiczną i czy Wam się to podoba czy nie, to ja i inni mamy prawo komentować Jej wygląd/talent.
A to jak ja wyglądam to w tym momencie bez znaczenia. Mamy wolność słowa.

Fornettka

<3 popieram oszołomów <3

Fornettka

Kwestia gustu, jednym się podoba, innym nie. Ma taką urodę a nie inną, a jako aktorka spisuje się doskonale. Określenie "koński łeb" to chamstwo, nie wypada nawet... Spójrzmy w lustro, czy czasem sami nie mamy "końskiego łba" czy też "krzywego ryja"! A może ktoś z nas ma krzywe nogi? Pryszcze na twarzy, zęby niedomyte, albo ktoś ma nadwagę, lub jedną nogę krótszą od drugiej? Aktor grający Tyriona w Grze o Tron wygląda jak wygląda i też wyśmiejemy jego urodę, hę? Jak dla mnie to przykład, że nawet bez szczególnej urody można zrobić karierę... Tak jesteś złośliwa i innych potrafisz paskudnie wyśmiać za wygląd :/

Dizzy_Dogg

cóż, nie porównuj krzywych nóg do niedomytych zębów ;)
nic nie poradzę na to, że najpierw widzę jej zęby a potem resztę :)

Dizzy_Dogg

No właśnie zastanawiam się, co my moglibyśmy dostrzec patrząc na autorkę postu.

anetaszym84

W porównaniu do Swank, autorka postu nie jest osobą publiczną, więc nie podlega ocenie. Swank jest brzydką i średnią aktorką.

Daroo_3

Widzę, że znalazł się krytyk kreacji aktorskich. Kto według Ciebie jest lepsza aktorką od Swank?

nancy66695

Do rana bym nie skończył wymieniać, ale masz jeden przykład i eot:
Meryl Streep

Fornettka

a mi niesamowicie przypomina Matta Damona... a Matt ją. Przypatrzcie się :), wg mnie wyglądają jak bliźniacy :D

babariba

Hah, nie powiedziałbym, ale dobra. Post 1 w tym temacie jak najbardziej trafny ale oczywiście nikt tu nikogo nie będzie obrażał.

babariba

Heh masz rację :P

Fornettka

No niestety muszę się zgodzić, straszną ma tą twarz ;P

Fornettka

Nie przepadam za jej aktorstwem, nie rozumiem jej fenomenu.

mrs robinson

Co jak co ale w sylwestrze w nowym jorku wyglądała nawet ładnie jak na nią :)

topisieasfalt

no niezle ;). Sam film fajny.

Fornettka

Wygarniało koryto filiżance. Wracaj na swoją planetę a to zdjęcie w twoim profilu powinno być widoczne tylko w Halloween

Fornettka

ty masz w takim razie plugawe lico wieprza, nieskalane bystrym spojrzeniem, a takze dupsko mamuta z nad waga...

black_bastard

dziękuję za przesłodkie komplementy ;D Boże ale jesteście uroczy :))

użytkownik usunięty
Fornettka

co wy gadacie? ladna jest. naturalna przynajmniej. zeby moze i ma duze ale nie ma konskiej twarzy, dajcie spokoj. gorsze paszkwile chodza po ziemi

no, też bym szturchał

użytkownik usunięty
WagnerMozart

Znaczy się...ja nie ;)

eee tam... z łóżka pewnie byś nie wyrzuciła

użytkownik usunięty
WagnerMozart

Nie wiem o co Ci chodzi. Ja nie sypiam z kobietami.

Ok. chill;)

a ja sypiamXD z ZuzannaXD znaczy sie nie z toba bo mam dziewczyne o takowym imieniuXD

a Hilary Swank moze i ma konska twarz ale za to fajne i poiciagajace spojrzenie:) no i jak dla mnie jest dobra aktorka:)

pozdro:)

użytkownik usunięty
GustGustaw85

Lol, wiem że nie ze mną xD Chyba bym pamiętała :D

może w poprzednim zywocieXD

użytkownik usunięty
GustGustaw85

A tego to ja już nie wiem ;p

GustGustaw85

*pociagajaca

sorrka

Fornettka

A ja uważam, że jest ładna i ma w sobie "to coś". Zresztą aktorzy nie muszą być piękni.

Fornettka

mnie w filmach też strasznie irytuje...

hadilo

ludzie o czym wy gadacie? jej uroda to jedna z najlepszych jaką może mieć dziewczyna. Ja uwielbiam typ urody jaki ona ma. Kobieta, ktora nie ma tępego wyrazu twarzy zaraz wg was ma coś z mężczyzny... skoro wolicie typ słodkiej idiotki Penny z Teorii wielkiego wybuchu to już wasz beznadziejny gust :)

"Wygarniało koryto filiżance. Wracaj na swoją planetę a to zdjęcie w twoim profilu powinno być widoczne tylko w Halloween" no dokładnie. fornetka powinna najpierw spojrzeć w lustro... skoro takie rzeczy twierdzi o Hilary to pewnie na swój widok orzyguje lustro :)

andromeda87

Zgadzam się. Mi się też Hilary podoba, nawet bardzo. Ładna, zgrabna (fajne ciałko) i ładnie się uśmiecha.

Nie lubię obrażać ludzi, ale dosyć odważna jest założycielka tematu. Umieszcza swoje zdjęcie w profilu i zakłada taki temat. Wybacz Fornettka, ale nawet startu nie masz do Hilary.

perun_6

nie tyle odważna co po prostu głupia... mnie się też różni aktorzy nie podobają, ale nie wchodzę na ich profil aby pisać jacy są brzydcy... Końską twarz to ma Sarah Jessica Parker ale za to ładne oczy, fornettka zjechała Hilary po całości, mimo że aktorka ma idealną twarz i idealne zęby, podejrzewam że fornettka ma jakieś szczurowate zęby, dlatego ma tak subiektywną ocenę, a o jej twarzy to już nie wspomnę.

andromeda87

no co Ty, ja w ogóle nie mam zębow xD
Hilary ma idealną twarz i zęby? ojej...what can I say... :)

Fornettka

no cóż.... a patrzyłaś w lustro? :)

andromeda87

a i owszem, nie raz.
Jeszcze jakieś fakty z mojego życia szczególnie Cię interesują?

Fornettka

to było pytanie retoryczne... chodzi o to, że nawet z wyglądu nie dorastasz Hilary do pięt (jak to ktoś wyżej ładnie ujął, ze wygarnęło koryto filiżance) więc ktoś kto sam ma tyle mankamentów nie powinien się wypowiadać w taki sposób o kimś kto jest naprawdę bardzo ładny (chyba w dupie masz oczy). Twierdzisz, ze masz prawo komentować celebrytów a inni już Ciebie nie, a co za różnica? Mówić o kimś, że ma wielkie kły i końską twarz świadczy o Twoim braku taktu i kultury, ale nie martw się jak widać inni gorsze epitety pod jej adresem rzucają, a to już jest kompletne dno, w Polsce jeszcze tak tego nie widać ale na zachodzie uchodziłabyś za osobę prymitywną. Dla mnie jak i dla innych to się w głowie nie mieści aby, źle opisywać czyjś wygląd (wystarczyło napisać, że nie podoba Ci się typ urody), nie wiem od czego to zależy może to kwestia wychowania. Nie przeszkadzam Ci już więcej idź i komentuj dalej wygląd ludzi, niemniej jednak pozdrawiam.

andromeda87

a to był sarkazm..
jeśli oceniasz mnie i moje wychowanie (obrażając tym samym moich Rodziców) po jednym komentarzu który sobie tam kiedyś napisałam to po co ja w ogóle mam prowadzić z Tobą dyskusję? nie znasz mnie i nic o mnie nie wiesz więc kulturalne wynurzenia zachowaj dla siebie.
a i wyobraź sobie, że byłam "na zachodzie" i nikt nie mówił że jestem prymitywna.
Prymitywna Ty jesteś twierdząc że ja na swój widok - tu cytat - "orzyguje lustro". co za tekst w ogóle? bez komentarza i bez odbioru :)

andromeda87

hahhaah dobre 10/10

użytkownik usunięty
andromeda87

patrzcie patrzcie sare tez obrażasz?
masz czelność pisać o czymś wyglądzie sama mając wsiową nalaną morde?i majtki na głowie:)
dobry żart

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones