Hilary Swank

Hilary Ann Swank

8,1
18 027 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hilary Swank

nie dość że brzydka to jeszcze ta jej gra aktorska wcale nie jest tka super. Nie wiem za co ma te oskary

użytkownik usunięty
zonk_2

wcale nie jest brzydka, a nawet jeśli: co ona może za to? Nie ocenia się człowieka ani aktora po tym jak wygląda.

Skoro twierdzisz, że jest brzydka, no to chyba jesteś gejem.

patrykDJ2009

po za tym, to powinieneś pamiętać, że każda kobieta jest piękna :)

użytkownik usunięty
patrykDJ2009

zauwazyzliscie ze w kazdym temacie kazdej znanej utalentowanej aktorki sa teksty typu: ale ona brzydka jest????

Nie jest to moja ulubiona aktorka, co do urody-nie jest olśniewająca, ale z pewnościa mogę powiedzieć, że jest bardzo dobrą aktorką. Bardzo przekonujaco gra swoje role, robi to wrażnienie. Jak dla mnie, profesjonalistka w tym co robi:)

zonk_2

Jedna z najlepszych wspolczesnych aktorek i dotego nieziemsko piekna a ty mowisz,że brzydka i kiepsko gra.Z krzesla spadlem!!!!!!!!Nie masz za grosz gustu a przedewszystkim nie znasz się na aktorstwie!!!!!!!!

slawek1988

nie obrażaj drugiego człowieka tylko dlatego że ma inne zdanie niż ty. Według niego to ty mógłbyś nie mieć gustu

zonk_2

szczerze powiedziawszy też uwazam, że te dwa Oscary to tak trochę na wyrost... jest masa dużo bardziej utalentowanych aktorów/aktorek, który nie dostali Oscara albo mają tylko jednego... no ale cóż to już nie wina Swank tylko beznadzieji i staczających się z roku na roku Oscarów

ale co do jej gry to nie powiem, dobrze gra. I nie jest brzydka

zonk_2

idź zmierzch sobie obejrzyj trolu, tam masz samych 'pięknych' aktorów...

zonk_2

to prawda, jest bardzo brzydka co niestety meczy widza i takie sa realia ze podobnie jak modelka nie moze byc pasztetem tak jak aktorka jesli dobra aktorka nie jest to musi chociaz ladnie wygladac...

użytkownik usunięty
blablaya

Nie no , już nie chodzi czy jest brzydka czy nie .. Są aktorki które sa jeszcze gorsze od niej np. Meryl Streep ( moim zdaniem ) a mimo to mają w sobie to cos za co sie je lubi . A ta ? Nie wiem jak wy ,ale mnie ona po prostu irytuje . Ta jej gra ..

zonk_2

Jak ona jest brzydka to ja jestem Al Pacino :/

użytkownik usunięty
patryk_B

Kazdy ma swój gust . Moim zdaniem też jest brzydka ale ty mozesz uwazac inaczej

zonk_2

Sam jesteś brzydki ja jestem aktorem teatralnym i nie patrze na koleżanki czy są ładne czy brzydkie bo każda kobieta ma w sobie coś pięknego a i trzeba nie mieć oczu żeby powiedzieć że ta aktorka jest brzydka ,to ja nie wiem co ty lubisz bo ona jest piękna z natury tyle mam do powiedzenia a jak mówisz ŻE ONA JEST BRZYDKA TO NIE WCHODŹ NA TE STRONY BO INNYCH TO DENERWUJE CO ZAZDROŚCISZ JEJ URODY HAHAHAHAHAHA

użytkownik usunięty
tytan5017

Tytan5017 .. Przeciez on tylko wyraził swoja opinie. Jemu sie przeciez Hilary nie musi podobac . A to jest własnie forum na takie dyskusje. Nie uwazasz ze kazdy powinnien miec prawo do własnego zdania ?

zonk_2

Piekno jest w oczach patrzacego :) I dobrze, jesli w ogole jakies jest!

zonk_2

zgadzam się. tzn. nie mówię, że jest brzydka po prostu nie podoba mi się jej typ urody. Gra aktorska również w ogóle mnie nie przekonuje

zonk_2

we mnie osobiście "Nie czas na łzy" wzbudził duze emocje.Oscar zdecydowanie na miejscu za tą rolę. "Za wszelką cenę" na powiedziałabym innym poziomie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
negro663

a może napisał to po prostu koleś , który woli inny typ urody ?

A może ktoś, kto woli inny typ nie powinien się wypowiadać na temat urody? Poza tym nie ma czegoś takiego jak typy urody. Kobieta albo się podoba albo nie.
Nie rozumiem dlaczego natykam się tu (na filmweb'ie) na dyskusje tego typu(?) Przecież z nich nigdy nic nie wynika.

użytkownik usunięty
nobrainwoman

Jak to nie ma takiego czegos jak typy urody ? Oczywiście ,że są . Jednym podobają sie ciemne latynoski innym słowianki. Komuś podoba się Meryl Streep a inni uważają ,że jest jedną z najbrzydszych aktorek. Jest tak samo jak z muzyką . Nie ma tak ,że piosenka się podoba wszystkim albo nikomu .

Skoro jest coś takiego, to w jakim typie ją klasyfikujemy? Jak oceniamy jedną kobietę to nie chodzi o coś takiego jak typ urody. Bo przecież nie powiem, że nie lubię H. Swank, tylko dlatego, że wykazuje ona pewne cechy urody środkowoeuropejskiej. Oceniam ją po jej urodzie, a nie, że nie jest w moim typie.
A M. Streep to jaki typ urody? Stara i po liftingu? Jest taki typ, czy o co chodzi?
Ja twierdzę, że nie ma czegoś takiego jak typy urody. Bo nikt nigdy nie patrzy ogólnie na rasy ludzi tylko patrzymy na jednego człowieka, który jest jedyny w swoim rodzaju. Taka właśnie jest Swank.

użytkownik usunięty
nobrainwoman

Cóz jak widać mamy inne zdanie na ten temat.

Tak nawiasem jeszcze mówiąc , Meryl ma swoje lata , więc jak mozna porównywać ją do młodzitkiej Hillary ? To ,że jest po liftingu , no cóż zobaczymy czy Swank w jej wieku będzie tak samo naturalna jak teraz . Jak narazie H. S jednym się podoba , innym nie . Jak to można nazwać inaczej niz odmienne gusta ?

zonk_2

brzydka?
ta babka ma w sobie coś
ma niebanalną urodę
"ładne" to są gwiazdki - każda podobna jedna do drugiej:-)

keerraam

Swank ma kwadratową szczenkę, zęby jak koń, a jak się śmieje to widać jej dziąsła, co przyprawia mnie o mdłości. Dla mnie są to rzeczy, które czynią kobietę brzydką. Niebanalną urodą może pochwalić sie Tilde Swinton, która jednocześnie est rewelacyjną aktorką. Dla mnie piękne i utalentowane aktorki to m.in. Rachel Weisz, Cate Blanchett, Marion Cotillard i Melanie Laurent.
"Nie ocenia się człowieka ani aktora po tym jak wygląda" - w życiu nie czytałem większej bzdury. Przecież wygląd w zawodzie aktora to podstawa. Przy doborze aktora do roli najpierw patrzy się na to jak wygląda, potem odrzuca się tych słabo uzdolnionych aktorsko.
Oczywiście zdarzają sie skrajne przypadki gdzie casting wygrywa ładny/brzydki aktor, który gra później jak worek ziemniaków.
Mam takie samo prawo do negatywnego oceniania urody i gry aktorskiej Hilary i pisania o tym, jak wy do zachwalania jej.

zonk_2

Heh, czy twoim zdaniem np.J,Reno jest piękny?

zonk_2

jak dla mnie to kobieta która ma bardzo ostre rysy twarzy,niejednokrotnie mnie denerwuje swoim wyglądem, ale za to jak gra!! jest po prostu cudowna w swojej grze, nei wiem gdzie ludzie tacy jak ty mają oczy(chyba w d...) skoro się jeszcze zastanawiają za co te oscary.

Tutaj to nie forum 13latek, gdzie oceny daje się za to kto ładniej wygląda, tutaj starajmy się byc dorośli i nie oceniac w kategorii ładna/niełądna, bo gdzieś w tym wszystkim ucieka najważniejsze - TALENT tych osób i to za niego powinniśmy oceniac.

użytkownik usunięty
zonk_2

homuś...

użytkownik usunięty

załosne..

Ma ciekawę, niecodzienną urodę i jest ZJAWISKOWO utalentowana - widocznie nie oglądałeś filmów z jej udziałem...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
zonk_2

Ma Te Oscary za to czego Ty Nigdy w Życiu nie Osiągniesz i Przede wszystkim w tych Nagrodach chodzi o Talenta nie urodę więc nie wiem po co pisałeś te Twoje Wypociny Znawco Talentów jak i kobiecej urody :)

zonk_2

A, tutaj oceniamy wygląd?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
damian_filmweb

nie podoba mi się jedna aktorka i to ma znaczyć, że jestem gejem? hahahaha, to było dobre, nie słyszałem tak zdziecinniałego tekstu od czasu przedszkola

zonk_2

to byla ironia wladco intelektow. A oceniajac ja na 1 nie popisales sie, wiec mozna doszukiwac sie tutaj innych czynnikow, bo aktorka jest dobra, a tylko ktos kompletnie nie znajacy sie na kinie ocenilby kogos takiego na 1. zal mi cie.

zonk_2

Meg Rayn na 3 ? tak, jestes krytykiem filmowym buahahaha

użytkownik usunięty
damian_filmweb

Jak tak sie bardzo znasz to idz sie wypowiadaj na prawdziwym forum filmowym a nie amatorskim filmwebie. Tutaj ocenia sie sympatie do jakiegos aktora a nie kieruje tylko zdolnosciami aktorskimi.

sympatie ? WTF ? czy ja tutaj gadam z gowniarzami ? ludzie ogarnijcie sie. jaka sympatie ? oceniasz talent aktorski, a nie jakies bzdury. no takiej kompromitacji dawno nie widzialem.

użytkownik usunięty
damian_filmweb

Kompromitacją jestes sam ty.. zgrywasz tu znawce filmowego a gó**** wiesz.. Idz mądruj gdzie indziej wazniaku.. Prawdziwi krytycy by Cię chyba wyśmiali jakby posłuchali głupot które piszesz. Filmweb jest forum gdzie wypowiadaja sie amatorzy. Zdajesz sobie sprawe ,że 80% użytkowników tego portalu nie zna sie na aktorstwie?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
damian_filmweb

Nie ,wcale nie zgrywasz znawcy.. Zachowujesz się tylko jak zarozumiały gnojek który wyzej s** niż.... dokończ sobie sam. Napisałam wyraźnie 80% użytkowników ! Czytaj uważnie , bo widze ze masz problemy ze zrozumieniem tekstu.

Oceniam kogo chce. Jak Ci się nie podoba to nie komentuj i tyle. Ciebie też juz oceniłam na tyle ,zeby stwierdzić ,że nie mam ochoty na dalsza dyskusję z Tobą. Powodzenia w dalszym mądrowaniu się. Żegnam.

Juz ci mowilem: nie tup nozkami i nie pluj na ekran. Jak widac poziomem nie dorownujesz mi nawet do piet, wiec masz racje - lepiej zakoncz ta dyskusje, bo nie mam serca kompromitowac niedouczona jeszcze mlodziez.

Dorosniesz, a zrozumiesz co pisalem. I popukasz sie w ten pusty jeszcze gar.

użytkownik usunięty
damian_filmweb

Ach , jak ja lubię takich zakompleksionych staruchów którzy nie mogąc pogodzić się z upływem czasu wyżywają się na młodych osobach .

Latek mam 19, wiec znow strzal w stopke. Jednak rozumem niestety mnie nie przewyzszasz. A to, ze jestes mloda osoba, zapewne mlodsza niz ja, widac calkiem wyraznie. I zammiast przyznac mi racje, to wolisz sie rzucac i sypac obelgami. Nie stac cie na dyskusje, to trzeba bylo nie odpowiadac na moj post.

użytkownik usunięty
damian_filmweb

Czy mnie stać na dyskusje.. Hm od tego zacznę ,ze nie lubię jak ktoś na samym początku już uwaza się za wyższego i patrzy na mnie z góry. Ze względu na to ,że ty oceniłes mnie zanim jeszcze dobrze zdązyłes poznać moje poglądy stwierdziłam ,że dyskusja jest bezsensu.

Jeśli naprawdę masz 19 lat to chyba zacznę doceniać mojego chłopaka . Ten sam rocznik a jaka różnica.

Ocenilem jedynie twoje zdolnosci oceniania, ktore stoja na niskim poziomie, wiec dlatego pojawily sie sugestie co do twojego mlodego wieku, a z tym rowniez sie nie mylilem. To co napisalas bylo kompromitacja, a zaprzeczyc nie mozesz. Chcialem wyrazic swoja opinie, ale skoro mowisz, ze gowno wiem i rzucasz sie jak dziecko, to jakiej reakcji z mojej strony oczekiwalas ? Zastanow sie.

A twoj chlopak to powinien czasem z toba pogadac. Moze on pomoze ci w wyrazaniu swoich emocji w cywilizowany sposob. I nie porownuj mnie do kogos, jesli mnie nie znasz- tutaj znow przeczysz sobie z tym, co pisalas poprzednio.

użytkownik usunięty
damian_filmweb

Ok , w takim razie dlaczego uważasz ,że moje zdolności oceniania stoją na niskim poziomie . Słucham . Bo nie lubię tych samych aktorek co ty? Bo podobają mi się inne filmy?

Ty tez mnie nie znasz , a oceniasz. Kierujesz sie tylko gustem filmowym ,a to nie powie Ci wszystkiego.

Ja z moim chłopakiem zgodnie twierdzimy ,że takim zarozumiałym i zakochanym w sobie gnojkom jedyne co sie należy to ostra ,,pogadanka".

Bo nie lubisz tych samych aktorek ? Znow czegos nie zrozumialas - masz prawo oceniac kogo chcesz jak ci sie podoba, ale rob to tak, jak kazdy normalny uzytkownik - oceniaj umiejetnosci, a nie eee sympatie do danej aktorki lub aktora.

Masz racje nie znam cie, wiec dlatego oceniam tylko twoje umiejetnosci oceniania, a nie gust filmowy, bo o tym sie nie dyskutuje. Jednak jak sama zauwazylas- nawet to wystarczylo, aby dowiedziec sie ile masz lat i z kim mam do czynienia.

Jestem zarozumialy, bo nie jestes w stanie mnie przegadac ? Mowilem ci juz, ze jakos nie blyszczysz poziomem w tej dyskusji, a ja jedynie prowadze konwersacje z blizej mi nieznana osoba w sieci. A dlaczego uwazasz, ze jestem zakochany w sobie ? Moze jestem zakochany w mojej dziewczynie ? Kolejna bezsensowna papka z twojej strony.

A nazywanie mnie gnojkiem, tylko pogarsza twoja sytuacje i kompromituje cie jeszcze bardziej. A mowilem, ze chlopak powinien pomoc ci wyrazac emocje w sposob cywilizowany, bo rzucac obelgami potrafi kazdy troglodyta, a kims takim mam nadzieje, ze nie jestes.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones