Hilary Swank

Hilary Ann Swank

8,1
18 042 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hilary Swank

Jak w temacie. Wspaniale gra, a w jej cudownych, tajemniczych niesamowicie ciemnych oczach dostrzec można ten dziwny błysk. I to właśnie wyróżnią ją od wielu holywodzkich 'gwiazd'.

użytkownik usunięty
crommik

Masz zupełną rację,ale jeszcze dodam,że jej sposób grania jest jak najbardziej naturalny i przekonujący, nie wielu jest aktorów,którzy to potrafią.

Ja dopiero poznaję ją-tą aktorkę,ale zacząłem od filmu,za którego właśnie dostała Oscara("Za wszelką cenę"),mam nadzieję,że nie spocznie na laurach...

Rzeczywiście,może pięknością nie jest,ale ma w sobie to coś,co niejednego faceta by "pchnęło" w jej kierunku;).A na poważnie,to podoba mi się,że umie ona grając oddać całą prostotę,serdeczność,szczerość i dobroduszność,kreacji,którą odtwarza.Jest AUTENTYCZNA w tym co robi,a to b.ważne...

A do wyglądu doliczyłbym jeszcze nienaganną figurę.Pozdrowiam wszystkim kinomanów i nie tylko:).

użytkownik usunięty
crommik

absolutna racja! świetne kreacje w "boys don't cry" i "million dollar baby"! nie jest klasycznie piękna i to też jest jej atut! mam nadzieję,że teraz dostanie więcej dobrych propozycji filmowych

magdalena_apc

Zawszę ją bardzo lubiłem i uważałem, że ma talaent :) Wreszcie zrobi prawdziwą karierę w hollywood :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones