Hilary Swank

Hilary Ann Swank

8,1
18 013 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hilary Swank

Czy ona zrobi wreszcie cos porzadnego po "Boys don't cry"?????? Bo poki co dla mnie jest aktorka jednego filmu. A przeciez jest zdolna, udowodnila to. moglaby staranniej dobierac projekty.

Miu_Miu

W pełni się z tobą zgadzam. To samo się przytrafiło innym aktorkom (Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie, Halle Berry). Kiedy tylko otrzymały oskara to zaczęły grać w mało udanych filmach.

użytkownik usunięty
La_Pier

O co wam chodzi? Zagrala przeciez w dobrej Bezsennosci, a teraz w filmie Eastwooda...

La_Pier

Bo ja wiem. Swank w niczym szczególnym nie grała przed 'Nie czas na łzy', a Berry to już w ogóle ewenement:)

Miu_Miu

no chyba teraz u eastwooda zagrała nieźle... tak ludzie gadają, bo jescze nie widziałem:)

użytkownik usunięty
Miu_Miu

Zrobiła coś porządnego. W Million Dollar Baby zagrała dobrze (jak na moje gusta ;) ciekawą rolę. Film mi nie przeleciał ot tak sobie przed oczami, pozostała w pamieci historia (ciekawie się ogląda takie hmm wspomnienia zza kulis ringu czy innego miejsca walki sportowej) i.. parę pytań natury egzystencjonalnej ;)
No i oglądawszy sceny na ringu.. oj musiała troszkę potrenować do nich i jestem ciekaw ile razy oberwała na serio (w czasie treningu) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones