Hilary Swank

Hilary Ann Swank

8,1
18 036 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hilary Swank

Jeśli ona jest brzydka to widocznie większość Polek niestety jest ;/
Tu jednak powinno się oceniać aktorstwo a aktorka to jedna z najwybitniejszych (szczególnie w ostatnich latach).

_mosquito_

Nie wiem gdzie mieszkasz ale jak masz tam takie przeciętne polki to współczuję

typek234

To ja tobie współczuje, że żyjesz w jakimś wirtualnym świecie, w którym każda Polka wygląda jak prezenterka pogody z tv. Za dużo telewizji chyba oglądasz. Polki niestety nie należą do najpiękniejszych kobiet. Co nie znaczy, że są brzydkie, bo Niemki czy Brytyjki to już w ogóle brzydoty.

_mosquito_

farmazony, telewizora to ja akurat nawet nie mam :) a ty nie wiem, taki wybredny i wygórowany bo za dużo chyba oglądasz... : ))

typek234

pieprzycie jak stary osioł trzy króliki :)

koza_2

:D

_mosquito_

To śmieszne że tak mowisz, bo sam pewnie wyglądasz jak burak z Polskich wsi.

camelflo

Tak jak większość Polaków, czyli przeciętnie na tle innych naprawdę pięknych/przystojnych nacji, bo nie ukrywajmy, że choć przy Amerykanach jesteśmy piękni to tak naprawdę jesteśmy przeciętni przy wielu innych . Francuzki zjadają Polki na śniadanie, Hiszpanie Polaków na kolacje itd.

_mosquito_

Co do Hiszpanów się mylisz. Moja nauczycielka była w Hiszpanii i mówiła, że Hiszpanie są przeciętni i niscy.

_mosquito_

jak dla mnie to ona jest piękna. Nie rozumiem niektórych.

_mosquito_

Ale w sumie dziwne, że tak piszesz...bo mamy przecież piękną Polską top modelkę. :) i to nie jedną. Polki są piękne, gorzej z Polakami...

camelflo

W skali od 1 do 10 (podobnie jak na filmwebie)
Polki dostałyby góra 7 gdyby zebrać na ten temat opinie wielu ludzi (poza Polakami oczywiście, bo rzadko potrafimy być obiektywni w stosunku do siebie). Polacy góra 6.

Tylko, że Angielki miałyby 4 a Angole też 4.
Niemki 3 a Niemcy 8.
Francuzi 8 a Francuzki 9.
Hiszpanie 9 a Hiszpanki 6

Na 10 mało kto by zasługiwał. Jeśli chodzi o mężczyzn to raczej nordycy, jeśli o kobiety to te o orientalnej urodzie.

Tak czy siak. Polacy brzydcy nie są, Szczególnie Polki są ładne, ale szału jak to mówią nie ma. Wystarczy trochę obiektywizmu.

PS. Ocena dotyczy statystycznie 25 procent i tak piękniejszej części społeczeństw. Wystarczy rozejrzeć się dookoła. Większość ludzi (jakieś 75 procent) to osoby o przeciętnej urodzie w stosunku do tych 25 procent. Życie to nie film. Często widuje sie ludzi ładnych, bardzo rzadko pięknych.

_mosquito_

Zależy tylko i wyłącznie od GUSTU to co napisałeś...

_mosquito_

Gust gustem... ja bym Francuzkom dał góra 5... może 6

camelflo

I nie, nie zmienię zdania. Przeciętna Polka, mężatka wygląda jak Hilary Swank, jest takich parę milionów, no a przeciętna polska gospodyni domowa itp. jest przy Hilary Swank kopciuszkiem. Także nie mówmy już o modelkach i co piękniejszych nielicznych okazach i zejdźmy na ziemię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones