Hilary Swank

Hilary Ann Swank

8,1
18 018 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hilary Swank

Czy ktoś widział jej nogi? Wyglądają strasznie, wręcz ohydnie. Odbiega dość mocno od klasycznego
wizerunku piękna.

nudecroft

To nawet nogi mogą odbiegać od "klasycznego wizerunku piękna"?

Maggery

Wszystko jest ważne ale chyba twarz najważniejsza.

nudecroft

Nie mówie, że nie są ważne, ale nigdzie nie słyszałam o "klasycznym wizerunku piękna nóg". Czy nogi w ogóle mogą być piękne? Jezu co się z tym światem dzieje... Słyszałaś o klasycznym pięknie palców od nogi?

Maggery

Tak masz rację tu popełniłam gafę, fakt.

nudecroft

OŁ EM DŻI!
Widziałam jej nogi, ODRAŻAJĄCE, jak ona może wychodzić w ogóle z domu?
To dobrze, że po świecie chodzą jeszcze takie klasyczne piękności jak Ty. Założę się, że jesteś długonogą, piersiastą blondyną. Jaka szkoda, że was pięknych jest tak mało. Tacy nieskazitelni ludzie jak Ty powinni otrzymywać odszkodowania za oglądanie tych, którzy mają czelność pokazywać się publicznie z nogami tak rażąco odbiegającymi od klasycznego wzoru.

Charleston

Otóż to! Trafiłaś w sedno. A tak na poważnie to oczywiście sobie podkpiwasz ze mnie? No dobra, co do dwóch rzeczy naprawdę zgodzę się z tobą a mianowicie jej nogi wyglądają tak sobie a druga rzecz : Wyglądam zjawiskowo i nieziemsko pięknie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones