Hilary Swank

Hilary Ann Swank

8,1
17 972 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hilary Swank

Przeczytałam kilka przypadkowych opinii na temat Hilary i chciałam pogratulować
użytkownikom wypowiedzi. To naprawdę cudowne , kiedy wchodzisz na stronę o aktorce ,
która zagrała w kilku dobrych filmach ( "boys don't cry", "za wszelką cenę").. Myślałam , że
uda mi się poznać Państwa opinie na temat gry aktorskiej owej aktorki . A na co się
natknęłam? Na opis jej zębów , kształtu twarzy czy też oczu. Dyskusje na temat tego jaką ma
płeć czy jest osobą "męską" czy "żeńską". Ludzie naprawdę ogarnijcie się troszeczkę..
Zapoznajcie się z definicją aktora i może wtedy będzie wiedzieli jak napisać opinie o nim.
Pozdrawiam , zniesmaczona.

bonfanka

Szanowna Pani!
Wielkie, wystające zęby tej aktorki tak nachalnie rzucają się w oczy, że doprawdy nie sposób ich przemilczeć. Ja nie pamiętam filmowych ról, tylko te zębiska zamknięte w kwadratowej szczęce. Ma kobieta szczęście, że jest taka bezpłciowa, tylko dzięki temu zgarnęła 2 oscary. Musi lub musiała mieć nieliche problemy z tożsamością seksualną; chwała jej, że potrafiła przekuć własne doświadczenia na sukces filmowy. Jako aktorka moim zdaniem przeciętna, ale jako babochłop Hilary rzuca na kolana :)
Pozdrawiam Cię :)

StefanDedal

Ludzie, zrozumcie, że jeśli chodzi o świat kina, to nie tylko ci "piękni" z cukierkową twarzą i szczupłą figurą dostają dobre role, ale potrzebni też są aktorzy "mniej urodziwi". Np. Ron Pearlman - nie oszukujmy się, jest brzydki jak małpa, ale wg mnie mistrz drugiego planu. Hilary może nie należy do tych "najurodziwszych", ale niewątpliwie ma talent, świetnie sprawdza się w trudnych rolach i to powinno być najważniejsze.

bonfanka

jeżeli nie mogą przyczepić się do jej gry, przyczepią się do jej zębów.
ludzie zawsze będą gadać. ale to ona zdobywa narody, nie oni.

bonfanka

Zgadzam sie w 100% :)

Nie za bardzo mogę oceniać jej grę, gdyż oglądałem chyba 3-4 filmy z jej udziałem, ale dotychczas wypadła genialnie. Jest to dobra aktorka i na pewno zasługuje na szacunek, co do jej wyglądu zewnętrznego, to sadzę, że jest inna i ta inność jest jej plusem.

użytkownik usunięty
bonfanka

Filmweb nigdy nie miał rangi profesjonalnego portalu o filmach i aktorach "dzięki" jego nieobytym z wyzsza kultura uzytkownikom,dla których ważniejszy jest wyglad aktora niz jego talent Poza tym wystarczy popatrzec na Top 100 filmow ,aktorow czy rezyserow ,gdzie legendy czy dziela swiatowego kina sa nizej od sezonowych,ale ladnych gwiazdek i kiczowatych ,plytkich filmow Trzeba byc wyrozumialym dla szarych,ignorackich mas o prymitywnym guscie i prostym mysleniu Zyjemy w plytkich czasach,w ktorych najbardziej liczy sie wyglad A te plytkie opinie o czyims wygladzie zle swiadcza tylko o tych,ktorzy je wystawiaja Sam takze niestey dalem sie wciagnac pare razy w glupie dyskusje o wygladzie danego aktora,czego bardzo zaluje.Dopoki nie zaczalem czesciej korzystac z internetu,nie zdarzalo mi sie obrazac ludzi za ich wyglad To wszystko wina odmozdzajacych portali ,gdzie ocenia sie czyis wyglad : pudelek,demoty itp - z takich portali korzystaja szare masy i ucza sie z nich takiego chorego myslenia

Ja też żałuję kilku jałowych dyskusji - stwierdzam, że porozmawiać z kimś na poziomie na FW jest bardzo trudno. Graniczy to z niemożliwością, albowiem mądrzy ludzie zamiast przegadywać się na prymitywne tematy z masą niedojrzałych emocjonalnie podlotków wolą zmilczeć swoje komentarze i nie dać się ponieść temu głupkowatemu trendowi jaki niestety nas zalewa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones