Hilary Swank

Hilary Ann Swank

8,1
17 966 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hilary Swank

Patrząc na jej filmografię z ostatnich pięciu lat, można się po prostu załamać i płakać, bo to,
co Hollywood proponuje pani Swank jest żenujące. Dlaczego potencjał tak wielkiej i
cholernie dobrej aktorki nie jest wykorzystywany?! Ona mogłaby być królową kina, mogłaby
mieć jeszcze kilka Oscarów ale dlaczego nikt nie chce dać jej szansy? Czekam z
niecierpliwością na jakieś dobre tytuły, a tu ani widu, ani słychu... mam nadzieję, że rola w
Milion Dollar Baby nie zostanie rolą jej życia, bo chciałbym, żeby pokazała nam coś więcej.

patrykDJ2009

To samo przed chwilą pomyślałam.

patrykDJ2009

Po prostu szkoda, że się marnuje, bo dla mnie jest wielka.

patrykDJ2009

Dokładnie. Robi co może, ale zdecydowanie marnuje się jej potencjał w produkcjach, które są bądź ledwie dobre, bądź bardzo przeciętne. Czas na rolę w stylu "Za wszelką cenę".

patrykDJ2009

Minęło 8 lat odkąd założyłeś ten post i jest jeszcze gorzej! Teraz to już zapominana aktorka, grająca zazwyczaj na drugim planie. Widziałem niedawno dwa filmy z Jej udziałem. „Jestem Matką” to rola niegodna Jej talentu, natomiast występ w „Polowaniu” przemilczę. Miejmy nadzieję że to jeszcze nie koniec. W końcu Zellweger powróciła w wielkim stylu po latach.

IronMannn

Kompletnie zapomniana aktorka. Często zastanawiam się, co w jej przypadku poszło nie tak...

gry270

Tymbardziej że w przypadku Jej Oscarowych ról uważam że w obu przypadkach w stu procentach zasłużyła na nagrodę. A niestety w ciągu ostatnich dwudziestu lat dużo było takich laureatów których lepiej przemilczeć.

patrykDJ2009

Nadal jest źle ;) Hollywood mieli ludzi. Co parę lat jest faza na inną aktorkę, przemiał jest szybki, i fascynacja dana osoba przemija z prędkością światła. Właściwie po 30 te laski spadają z konika. Nie jest jedyna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones