PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491155}

Wyrok skazujący

Conviction
7,2 17 511
ocen
7,2 10 1 17511
Wyrok skazujący
powrót do forum filmu Wyrok skazujący

6/10

ocenił(a) film na 6

Dla mnie podziwem było że jesgo siostra poszła na studia prawnicze w celu tylko zdobycia wiedzy by wyciągnąc brata z aresztu przeciez to wielki wysiłek bo nie są takie sobie studia poświeciła swoje małżenstwo i to że przez lata nie wątpiła swego brata a ni na chwile .Przerazliwe jest to że jej brat poszedł za kratki przez ludzi którzy nie wiem chceli cos udowdnic chyba sobie ,I tu może nasuwa się pytanie gdyby jej brata skazano na kare śmierci i wykonano wyrok .Zostało by tylko oczyszczenie dobrego imienia bo na reszte było by już za pózno .Dobrze że czasem są ludzie co nie skreslają drugiego człowieka i starają się by ludzi jak mają is do wiezienia szli naprawde za to co zrobili .Film nie jest odkrywczy przeciez juz napewno nie raz ogladalismy takie filmy o takich tematach ostastnio podobny szedł na TV4 co ojciec wierzył w niewinność swego syna .Film bez polotu jakis emocji .poprostu zgrabne kino ale warte w tym filmie jest wiara w człowieka i zaufanie bo gdyby nie siosta facet zmarnował by swoje zycie i to smieszne przez strózów prawa.6/10

A mam pytanie bo już nie wiem czy ta Policjanka poniosła jakies konsekwecje swego czynu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones