PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236147}

Wolność słowa

Freedom Writers
7,6 27 830
ocen
7,6 10 1 27830
Wolność słowa
powrót do forum filmu Wolność słowa

Kolejny raz, gdzie biali to rasiści, a czarni to ofiary.... kolejny raz, gdzie BIALI nauczyciele mają gdzieś edukację "kolorowych" Tylko, że czarni stanowią 13% społeczeństwa, a popełniają 40% przestępstw w USA. Stanowią 13% społeczeństwa, a są kilkakrotnie częściej skazywani na śmierć niż biali... To czarni i latynosi strzelają do siebie na ulicy, to oni wywołują strzelaniny, nie biali. To oni podnoszą poziom przestępczości i żyją w ghettach. Czarni od wielu lat mogą uczyć się jak my, biali, nawet mają przywileje z tego, że są kolorowi, a ile z nich dostało nagrodę Nobla w dziedzinie nauki? W Afryce zabija się Albinosów, dla ich " magii" obrzeza się kobiety, większość Afryki ma gorszy poziom cywilizacji niż, Starożytny Rzym, ich cywilizacja jest na poziomie kamienia łupanego. Latynosi mówią, że Trump propaguje nienawiść, bo mówi prawdę, a co robią czarni i latynosi? gangi, strzelaniny i narkotyki.... W RPA codziennie dochodzi do gwałtów na białych kobietach, na tle rasowym, biali są obrażani, wyzywani i mordowani w tym kraju i nic się z tym nie robi.

Pawlovsky

PS. Jak czarny zabije bialego, to nie ma zamieszek, ale jak bialy policjant zabije czarnego przestepce, to wszystkim odbija, a nikt nie patrzy, ze mial pistolet. Integracja, MultiKulti to bzdura, w sumie nie musismy daleko szukac, cyganie na Slowacji, w Polsce, czy na Wegrzech, na Slowacji musieli sie od nich murem odgrodzic.

Pawlovsky

Nie, nie jestem rasista.

Pawlovsky

Chciałbym przeprosić za te głupoty, które napisałem, nie wiem co przeze mnie przemawiało.

Pawlovsky

Nie kłam :D

ocenił(a) film na 7
Pawlovsky

widać że jesteś rasistą po tych wpisach więc czemu zaprzeczasz

ocenił(a) film na 7
marcin_lendzion

w obecnych czasach rasistą jest każdy biały który nie biczuje się sam za winy państw kolonialnych i nie klęka przed czarnym by mógł go poniżyć.

marcin_lendzion

A to tylko jedna z jego zalet

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones