PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236147}

Wolność słowa

Freedom Writers
7,6 27 837
ocen
7,6 10 1 27837
Wolność słowa
powrót do forum filmu Wolność słowa

Powiem tak

ocenił(a) film na 10

Powiem tak oglądałem ten film dziś , dokładnie to się właśnie skończył , film bardzo dobry , są momenty gdzie łza poleci z oczów .
Naprawdę polecam wszystkim ten film , godny oglądnięcie , bardzo daje do myślenia .
Moja ocena filmu 10/10
Pozdrawiam .

użytkownik usunięty
Damian21

podpisuję się pod tym dwoma rękami : ) !

ocenił(a) film na 8
Damian21

Mnie również się podobał. Hilary po raz kolejny pokazała na co ją stać. Dobrze odegrana rola, świetny i prosty scenariusz, film również. Ode mnie 9/10

Damian21

Też właśnie skończyłem oglądać ale moim zdaniem 10 to bardzo przesadzona ocena aczkolwiek nie twierdze ze film jest zły.Wiem że młodzi gniewni byli 12 lat wczesniej jednak nie mogłem sie pozbyć wrażenia że jest to ich "podróba". Mimo tego przyjemnie sie ogląda i ocena podnosi na pewno to że jest na faktach(przynajmniej główny wątek)

użytkownik usunięty
kodzo666

10/10 bez dwóch zdań.był to chyba jeden z najlepszych filmów jakie w życiu miałem okazję obejrzeć.tego typu filmy czyli Zbuntowana Klasa czy młodzi gniewni w najmniejszym stopniu mu nie dorównują.A scena gdy ten chłopak po powrocie z wakacji czytał to że został bezdomny itp była poruszająca jak nie wiem.cały film był super!!!

Dla mnie tak 9/10, ale dam 10 bo naprawdę bardzo polecam, świetna i zjawiskowa Hilary, a ci którzy nie rozumieją tego filmu, pewnie obniżą jego średnią, stąd moja dziesiątka. Można było trochę popłakać, ale ja tylko siedziałam z takimi maślanymi oczkami i patrzałam co to będzie. Dla wrażliwych idealny w sojej postocie.

ocenił(a) film na 10

ja oglądałem ten film już chyba z 5 raz i moim zdaniem jest genialny. I to czy jest to jakieś powielenie "młodych gniewnych" nie ma znaczenia bo takie historie po prostu warto pokazywać! Tym więcej takich prawdziwych historii świat zobaczy tym lepiej.

niebonie

Bardzo dobrze powiedziane ;)

ocenił(a) film na 10
lila0202

a dziękuje przynajmniej raz ktoś się ze mną zgadza;D

ocenił(a) film na 8
Damian21

fakt, daje do myślenia, ale niektóre sceny są zbyt przesadzone "zjednoczona klasa", "wzruszona młodzież" , tym bardziej, że temat już znany chociażby z filmu młodzi gniewni czy wytańczyć marzenia... 10/10? ja daję 7 :D osobiście polecam film "Stowarzyszenie umarłych poetów" - może nie odzwierciedla problematyki współczesnej młodzieży, ale problemy każdego pokolenia

ocenił(a) film na 8
agatkenss

Zgadzam sie w 100%. Motyw przemiany zdecydowanie przesadzony. Film jednak poruszajacy i w miare przekonujacy. Do tego aktorka o nietypowej urodzie ktora od zawsze mnie pociaga. ;)

ocenił(a) film na 9
Damian21

Ja też dzisiaj oglądałam ten film, zupełnie przypadkowo, bo nie miałam zamiaru, ale okazał się naprawdę dobry :) I podobało mi sie to, że był na faktach:)

ocenił(a) film na 7
Damian21

Dla mnie momentami bardzo przerysowany, ale to chyba nieodzowny element każdego kina. Niektóre wypowiedzi szmirowate, ale nie jest tragiczny.

ocenił(a) film na 9
Damian21

Zgadzam się z Tobą, miałam zamiar dać 10/10 ale przez przypadek kliknęłam obok i dałam 9/10.

Damian21

Film oglądałem na tvnie kilka dni temu. Mimo, że było dosyć późno (nie lubię w takich godzinach oglądać filmy), oglądałem do samego końca - wciągnął mnie. Może było parę naciąganych momentów, ale jakoś nie przeszkadzało mi to w ogólnym odbiorze filmu. Według mnie bardzo dobra rola Swank ;)

Film jakoś szczególnie do myślenia mi nie dał tak jak to piszą inni wyżej. Było już kilka innych filmów poruszających poniekąd to zagadnienie. Jedyne nad czym się zastanawiałem to, czy można bez reszty poświęcić się swojej karierze i jednocześnie mieć poukładane życie prywatne (rodzina). Na podstawie tego filmu wydawać by się mogło że te dwie rzeczy zmierzają w różnych kierunkach...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones