PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829669}

Jestem matką

I Am Mother
6,4 28 490
ocen
6,4 10 1 28490
Jestem matką
powrót do forum filmu Jestem matką

Ma potencjal

ocenił(a) film na 7

Film ma potencjał na kolejną część. Spodziewałem się raczej typowego sredniaka a pozytywnie mnie zaskoczył. Akcja czasami siada i może nie trzyma cały czas w napięciu - dawkowanie jest jakieś kulawe ale dobrze się ogląda - polecam!

AutomaticLoverr

Pierwsza myśl jaka mi się nasunęła po obejrzeniu, to "ciekawe kiedy wyjdzie 2 cześć" Zdecydowanie MUSI BYĆ!

AutomaticLoverr

Po co kolejna część? Wszystko zostało wywalone "kawa na ławę" (SPOILER: system AI ma wszystko pod kontrolą - od początku do końca) i wszelki (młodzieńczy) bunt został zgaszony w zarodku (nomen omen) ;).

ocenił(a) film na 3
AutomaticLoverr

Kulawe to bylo zakonczenie, caly film opiera sie na jednym wielkim klamstwie i tak jak moglismy przypuszczac od samego poczatku filmu, że roboty są tymi złymi tak tez utwierdzili nas w przekonaniu podczas ogladania calego seansu, motyw byl tak przewidywalny, czekalem tylko kiedy matka zdradzi, że te roboty na zewnątrz to jej kumple...

ocenił(a) film na 8
Davidosss

Nie do końca możesz powiedzieć kto jest zły, a kto dobry, jest to kwestia interpretacji, moralności. Tak jak w tym teście który robot robił dziecku: Jesteś lekarzem, 5 osób czeka na przeszczep, przychodzi chory człowiek którego możesz wyleczyć, ale możesz go nie leczyć i użyć jego organów do wyleczenia 5 osób, co robisz? Kiedy jesteś zły, a kiedy dobry? Każdy z nas samemu sobie odpowie na to pytanie.

Davidosss

Roboty są tymi dobrymi. Jak zrozumiesz film zmienisz z 3 na co najmniej 8 :)

ocenił(a) film na 5
AutomaticLoverr

Kolejna część (uwaga spojler) miałaby sens tylko jako Maczeta Zabija 3, kiedy tytułowy maczeta ląduje w bazie i po kolei rozje**** wszystkie droidy a na końcu idzie do łóżka z AX01 i daje podatek nowej cywilizacji. W roli drugoplanowej jakaś znana piosenkarka albo piosenkarz zagra wspomnienie z kasety VHS. Na kolejną część w klimacie takiej samej jak pierwsza - nie, dzięki,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones