PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856732}

Rozłąka

Away
6,2 4 916
ocen
6,2 10 1 4916
Rozłąka
powrót do forum serialu Rozłąka

Jak patrzę na te oceny 3 etc to śmiać mi się chce. Wygląda na to że w Polsce mamy samych asronautow z dyplomem i wiedzą co jest realne a co nie. Czy to ma być jakiś serial na faktach???? No nie bo niby jak????!!! Wyjmijcie te kije z dup??!! Serial świetny, dużo emocji od początku do końca, że momentami infantylne etc? Kogo to? Jak chcesz wyższej sztuki idź do muzeum a nie włączaj serial na Netflix do cholerny

ocenił(a) serial na 8
atydefromspace

Aaaa i jeszcze - dodawanie jakiekolwiek ideologii fdo serialu. Serio? Macie naprawdę ostro nie po kolei w głowie skoro to widzicie... Żenada

ocenił(a) serial na 3
atydefromspace

Nie trzeba być astronautą z dyplomem żeby niektóre rzeczy aż wypalały oczy od oglądania. Ideologia mnie akurat najmniej tutaj interesuje. Brakuje mi jeszcze tylko sceny, w której kapitan musi odciąć jakiś kabelek bo inaczej statek wybuchnie. Ziemi mówi, że wszystko przeanalizowali i trzeba przeciąć czerwony ale kapitan ma wizję męża po udarze i jednak przecina niebieski. Zostaje jedna sekunda na zegarze ale jakimś cudem się udaje;)
Można obejrzeć po ciężkim dniu żeby się odmóżdżyć ale serial świetny to trochę przesada.

ocenił(a) serial na 1
atydefromspace

Pani Edytko, zapraszam z powrotem do szkoły. Jeden przykład: podlewanie sadzonki w małej doniczuni swoją racją wodną przez kapitan misji (przepraszam: kapitankę). Przede wszystkim mała sadzonka nie potrzebuje tak dużych ilości wody, a po wtóre wystarczyło roślinkę wsadzić w foliowy worek, byłby zamknięty obieg. Tak to się robi całkiem często, nawet tu, na Ziemi, gdy chce się skutecznie ukorzenić sadzonkę pozyskaną w sposób, uwaga trudne słowo, wegetatywny.

ocenił(a) serial na 3
Marcin_1972

Kwestie naukowe to też kabaret. Lecą na MARSA a kontakt z ZIEMIĄ wygląda jakby ktoś siedział w pokoju obok xD
Można zawiesić do pewnego stopnia swoje wymagania oglądając taki film no ale bez przesady.. To jest dosyć podstawowa sprawa.

ocenił(a) serial na 7
Filmmaster_f

Tam gdzie opóźnienie jest duże nie ma już rozmów. Jest ok technicznie. Owszem mogliby dodać te 2s opóźnienia w rozmowach z Księżyca, ale po co? To drobiazg psujący odbiór. Najśmieszniejsze jest, że spora część uwag technicznych tutaj jest delikatnie mówiąc błędna ;)

ocenił(a) serial na 8
Marcin_1972

szkół skończyłam wystarczająco dużo - więc dziękuję za propozycję powrotu do niej ;) dal mnie to nie był film naukowy a dramat, chodziło o emocje a nie o wiarygodność pokazywanych zdarzeń - tak do niego podeszłam i spełnił moje oczekiwania. Tyle w temacie

ocenił(a) serial na 7
Marcin_1972

Ale wiesz, że tam mija wiele tygodni?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones