Hilary Swank

Hilary Ann Swank

8,1
18 018 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hilary Swank

Przeczytałam taki temat, że za co ona dostaje oskary, przecież jest brzydka a jak jest brzydka to nie umie grać. Ludzie! Jeżeli jakakolwiek aktorka jest "brzydka" i nie ma fajnego tyłka i wielkich cyców i brzuszka jak marzenie to odrazu ją trzeba skreślić (nie mówię tu o Hilary uważam, że jest normalną kobieta o nieprzeciętnej urodzie). Po pierwsze Oscary nie przyznaje się za urodę a za grę. Jakby była beznadziejna to nie dostała by tej nargody. Skoro Paris jest taka piękna to gdzie dla niej Oscar ?? ;).

pineska_3

w pełni się zgadzam, wkurza mnie jak ludzie się kimś podniecają ze względu na wygląd i od razu twierdzą że taki a taki jest genialny, gra fenomenalnie a prawda jest taka że jedynie świetnie...wygląda

Joanna_7

Prawda, ze zbyt ładna nie jest. Ale jakos specjalnie brzydka też nie. Natomiast to bardzo dobra aktorka.

pineska_3

Całkowicie się zgadzam, ona jest świetną aktorką i zasłużyła sobie na Oscary.
Moim zdaniem jest ładniejsza od Paris bo jest naturalniejsza.

pineska_3

Paris piękna? Hahaha, buahaha, leże normalnie...

pineska_3

Zgadza się :)
To kompletnie nieporozumienie: Hilary jest po pierwsze bardzo ładna, po drugie bardzo dobrze gra.
A tak w ogóle, to nie ma pięknych i brzydkich aktorek, tylko utalentowane i takie których widz nie odróżnia od tapety :)

pineska_3

przecież ona jest śliczna. jeszcze na dodatek musze powiedzieć, że w sumie nie widziałam wielu jej ról, ale te które miałam okazje ujrzeć przyświadczyły mnie o jej absolutnie niepodważalnym talencie aktorskim!

pineska_3

Ja także tego nie rozumiem. Co ma uroda do gry? Chyba tyle co piernik do wiatraka. ;)

Agatkiee

Piękno to pojęcie względne, ale moim zdaniem uroda to przede wszystkim klasa, szyk i błysk inteligencji w oczach, a Hilary te cechy posiada. Cudna z niej aktorka, reprezentująca oryginalny typ urody. Wyróżnia się na tle tego taniego blichtru i kiczowatej urody większości hollywoodzkich gwiazd. Hilary górą! ;)

Hevpan

Zgadzam się z przedmówcami. Hilary jest świetną aktorką, a to jest najważniejsze. A jeśli chodzi o urodę to jest całkiem ładna, jak już ktoś wspomniał naturalna, a nie jakaś plastic barie jakich pełno.

Alice

oczywiście! jest świetna!!

pineska_3

Hilary to bardzo dobra aktorka, tylko dla jakiś lalusi liczy sie wygląd, a wygląd najmniej jest ważny. Niech lepiej oni spojrzą na jej gre aktorską.

pineska_3

taaak tylko, że osoby, które piszą ze Swank jest brzydka, same nie sa nawet w połowie tak ładne jak ona i pewnie nie posiadają żadnych talentów nie mówiąc już o aktorskim. Wiele kobiet chciałoby wyglądac tak jak Swank.

pineska_3

Szacunek dla Twojej wypowiedzi. Całkowicie się zgadzam. Tylko błagam : Nie porównujcie w jednym wpisie Hilary i Paris Hilton !! Bo wszyscy zwariujemy 1 I zaczniemy porównywać Pacino z Mroczkiem a Janis Joplin z Mandaryną !!

pineska_3

Hilary jest super aktorka, potrafi znakomicie grac(czego nie mozna powiedziec o wielu osobach jej profesji) w niej podoba mi sie to, ze jest elastyczna i zdolna do zagrania kazdej roli- czy to super laski czy butch girl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones