PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823512}

Polowanie

The Hunt
5,9 18 728
ocen
5,9 10 1 18728
6,5 11
ocen krytyków
Polowanie
powrót do forum filmu Polowanie

Wbijałem coś młotkiem i wbiła mi się drzazga pod paznokieć.
Piekło, bolało i w zasadzie prawa ręka była wyłączona z użytku.
Ani jej włożyć do kieszeni, ani nie mogłem w niej utrzymać młotka, ani za bardzo pracować.

W tym filmie, baba spada do dołu z prętami. Kilka sztuk przebija ją na wylot. Facet podaje jej dłoń, wyciąga ją za rękę pionowo w górę i ona biegnie za nim z dziurami w plecach na wylot przez płuco i brzuch. W biegają na miny i ta sama baba, spada w ten sam dół, tylko już bez niczego poniżej pępka. Innymi słowy, urwało ją na wysokości pępka, wrzuciło do tego samego dołu i znów przebiło na wylot w kilku miejscach, a ona leży i gada.

Facet został przebity dwiema strzałami z łuku. Jedna wbiła się w udo, a druga na wylot przebiła prawe ramię. I on z tą strzałą biegnie i w prawej (tej samej) trzyma broń.

Kiedy widzę takie rzeczy na filmie, mam ochotę scenarzyście powbijać szpilki pod paznokcie i niech z tymi szpilkami napisze dalszy ciąg scenariusza, stukając w klawiaturę.
W gruncie rzeczy, każdy przytomny widz, powinien ten film natychmiast wyłączyć z oceną 1.

Ja tak właśnie uczyniłem.
Jeśli mam już oglądać bajki, to wolę TOM & JERRY.

ocenił(a) film na 5
prowrocek

To szkoda że nie do-oglądałeś do finału. Walka jest taka, że w "normalnym" świecie walczący zginęliby z 657 razy, a mimo to leżąc na ziemi sobie gaworzą po czym jedna rzeczywiście umiera a druga po prostu wstaje, otrzepuje się, przypala gaźnikiem ranę na pół brzucha i sobie idzie...

zuberjimmyfilmweb

Ty chłopie jesteś kawał pi zd.y i tyle

ocenił(a) film na 6
prowrocek

Przecież konwencja filmu jest właśnie taka że wszystko ma być przerysowane

ocenił(a) film na 3
prowrocek

Nie płuco, ale serce. I dalej chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones